Trwa ładowanie...
d4b7ne3

Niecodzienny widok w centrum Warszawy. Sterta deklaracji podatkowych na ulicy

Dziesiątki fruwających w powietrzu deklaracji podatkowych mogli obserwować w środę przed południem mieszkańcy Warszawy, jadący ulicą Sobieskiego.
Share
Dziesiątki deklaracji podatkowych rozrzuconych na pasie zieleni to dość niecodzienny widok
Dziesiątki deklaracji podatkowych rozrzuconych na pasie zieleni to dość niecodzienny widokŹródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
d4b7ne3

Na pasie zieleni oddzielającym jezdnie ulicy Jana III Sobieskiego kierowcy mogli w środę podziwiać stertę rozrzuconych bez ładu i składu deklaracji podatkowych.

Dziesiątki rozwiewanych przez wiatr kartek papieru widać na zdjęciu, które przesłał do naszej redakcji jeden z czytelników. Zrobił to za pośrednictwem platformy dziejesie.wp.pl.

   zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

Jak poinformował nas internauta, deklaracje podatkowe można było zobaczyć na odcinku kilkuset metrów między ulicami Dolną a Idzikowskiego. Najwięcej z nich znajdowało się w okolicach ogródków działkowych na Mokotowie.

d4b7ne3

Obejrzyj: Podatek od prezentów na komunię. O czym rodzice muszą wiedzieć

Wśród dokumentów znajdowały się różne formularze, ale w zdecydowanej większości były to deklaracje VAT-7, składane przez podatników objętych podatkiem od towarów i usług.

Takie dokumenty trzeba składać co miesiąc, a termin upływa 25. dnia każdego miesiąca. To znaczy, że roztargniony księgowy ma jeszcze 3 dni na ponowne wypełnienie i złożenie deklaracji w skarbówce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4b7ne3

Podziel się opinią

Share
d4b7ne3
d4b7ne3