Trwa ładowanie...
d38ghj2

Niedziela handlowa sierpień. Czy zrobisz zakupy 26 sierpnia?

Już jutro czeka nas niedziela handlowa. Oznacza to, że fani niedzielnych zakupów będą mogli wybrać na zakupy, ponieważ wszystkie sklepy tego dnia będą otwarte.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niedziela handlowa - 26 sierpnia wszystkie sklepy będą otwarte. Oznacza to, że bez utrudnień zrobimy zakupy w galeriach handlowych, Biedronce i w Lidlu.
Niedziela handlowa - 26 sierpnia wszystkie sklepy będą otwarte. Oznacza to, że bez utrudnień zrobimy zakupy w galeriach handlowych, Biedronce i w Lidlu. (iStock.com)
d38ghj2

Niedziela handlowa – kiedy

Niedziela handlowa przypada w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Dlatego już jutro będziemy mogli spokojnie i bez obaw przejść się do ulubionych galerii handlowych. Wszystkie Biedronki, Lidle, Auchan i Carrefoury, a także inne sklepy będą tego dnia otwarte dla klientów. Niedziela handlowa z pewnością ucieszy wszystkich, którym w tygodniu brakuje czasu na zrobienie zakupów. Jeśli ktoś przyzwyczaił się już do zakupów w okolicznych Żabkach i Carrefourach Express, nie musi się o nic martwić. Te sklepy również będą otwarte w najbliższą niedzielę. Nie zawiodą również popularne ostatnio stacje paliw. Nie zmieni się również system pracy lokali gastronomicznych. Kawiarnie, restauracje, lodziarnie i wszystkie pozostałe placówki tego typu pozostaną otwarte. Niedziela handlowa to dobra okazja do odwiedzenia kina i innych miejsc rozrywki, których nie obowiązuje niedzielny zakaz handlu.

Niedziela handlowa – wrzesień

Niedziela handlowa wypada w pierwszą i ostatnią niedzielę tygodnia. Oznacza to, że przez najbliższe 2 tygodnie będziemy mogli bez problemu zrobić zakupy w ostatni dzień tygodnia. We wrześniu zakaz handlu w niedzielę będzie obowiązywał 9, 16 i 23 września. Oznacza to, że po zakupach 2 września będziemy musieli czekać aż 3 tygodnie na kolejną niedzielę handlową. Myśl o trzech z rzędu wolnych niedzielach uszczęśliwi z pewnością wszystkich pracujących w handlu. Dzięki nowej ustawie mają oni niebywałą okazję odpocząć od codziennych obowiązków zawodowych i spędzić nieco więcej czasu z rodziną.

d38ghj2

Podziel się opinią

Share
d38ghj2
d38ghj2