Trwa ładowanie...
d31l99j

Niedziele handlowe grudzień – czy 30 grudnia sklepy będą otwarte?

Już jutro ostatnia niedziela handlowa w grudniu i w 2018 roku. Od stycznia czekają nas spore zmiany w kwestii zakazu handlu w niedzielę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niedziela handlowa 30 grudnia. Czy jutro sklepy będą otwarte?
Niedziela handlowa 30 grudnia. Czy jutro sklepy będą otwarte? (iStock.com)
d31l99j

Niedziele handlowe grudzień – ostatnia niedziela handlowa

Już jutro przypada ostatnia niedziela handlowa w grudniu. Zgodnie z dotychczas obowiązującymi regulacjami, niedziele handlowe przypadały w pierwszą oraz ostatnią niedzielę miesiąca. W grudniu z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia niedziele handlowe przypadły również 16 i 23 grudnia. Od nowego roku reguła wyznaczająca, która niedziela jest handlowa, ulegnie zmianie.

Niedziele handlowe 2019 – nowe zasady

Niedziele handlowe w 2019 roku będą przypadały jedynie w ostatni weekend miesiąca. Wyjątkami będą niedziele przedświąteczne: 14 kwietnia (Wielkanoc) oraz 15 i 22 grudnia (Boże Narodzenie).

d31l99j

Niedziele handlowe grudzień – sklepy otwarte 30 grudnia

30 grudnia przypada niedziela handlowa, a zatem wszystkie sklepy tego dnia będą otwarte. Zakupy będzie można zrobić zarówno w uwielbianych galeriach handlowych, jak również w sklepach wysokopowierzchniowych. Bez zmian, jak w każdą niedzielę, czynne będą również sklepy Żabka oraz Carrefour Express. Na klientów z pewnością czekać będą wszelkie miejsca rozrywki.

d31l99j

Podziel się opinią

Share
d31l99j
d31l99j