Trwa ładowanie...

Nocne telefony rozwścieczyły klientów Play. Rzecznik przeprasza

W nocy z poniedziałku na wtorek wielu klientów sieci Play otrzymało SMS-y i telefony z informacją o konkursie. Przyczyną miał być błąd techniczny.
Share
Nocne telefony rozwścieczyły klientów Play. Rzecznik przeprasza
Źródło: PAP, Fot: Szymon Łaszewski
d4ak3q1

Od wtorkowego poranka w mediach społecznościowych na Play posypały się gromy. Klienci byli wściekli za nocną pobudkę.

Ci, którzy zdecydowali się podnieść słuchawkę, usłyszeli w niej głos Jerzego Stuhra. Sieć zachęcała do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest możliwość nagrania audiobooka "Seksmisji" wspólnie z popularnym aktorem. Aby zgłosić chęć uczestnictwa, trzeba aktywować usługę Audiobooki w Play oraz przesłać swoją wersję fragmentu tekstu „Seksmisji”. Akcja trwa do 11 lipca.

d4ak3q1

Telefony i SMS-y zamiast zachęcić klientów do udziału w konkursie, wielu z nich skutecznie zniechęciły. Już w nocy przeprosił za nie Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play. Wytłumaczył, że przyczyną był błąd techniczny.

Na tym jednak kłopoty operatora się nie skończyły. Już we wtorek klienci zaczęli zgłaszać problemy z zasięgiem internetu. Przedstawiciele sieci tłumaczyli, że odpowiadać może za to duże obciążenie nadajników. Poprosili jednak o zgłaszanie poszczególnych przypadków.

Z całej sytuacji zadrwił rzecznik sieci Orange Wojciech Jabczyński, który zaprosił klientów konkurencji do skorzystania z usług jego pracodawcy.

Zobacz także: W całej UE roaming tak jak w Polsce. Kosztowne opłaty 15 czerwca przeszły do historii

d4ak3q1

Podziel się opinią

Share
d4ak3q1
d4ak3q1