Trwa ładowanie...

Nowe godziny otwarcia sklepów. Część będzie otwarta całą dobę

Lidl, podobnie jak Biedronka, wydłuża godziny pracy. Od 15 października niektóre sklepy będą otwarte nawet całodobowo. To odpowiedź sieci sklepów na zwiększające się ograniczenia w handlu.

Share
Nowe godziny otwarcia Lidla. Część sklepów będzie całodobowa
Nowe godziny otwarcia Lidla. Część sklepów będzie całodobowaŹródło: money.pl, Fot: Rafał Parczewski
dp57iq5

Lidl ogłosił nowe godziny otwarcia. Od 15 października niemieckie dyskonty w Polsce będą działały dłużej. Niektóre otwarte będą nawet całodobowo. Pozostałe otwarte będą do 23:00.

Lidl podczas pierwszej fali koronawirusa, na wiosnę zdecydował się na taki sam krok. Wtedy część sklepów również działała całodobowa, a część była otwarta dłużej.

dp57iq5

Nie tylko Lidl

Nie tylko w Lidlu, bo i w Kauflandzie drzwi będą zamykane później. W większości sklepów zakupy będzie można zrobić od 6:00 do 23:00.

mBank webinar odc. 2: Cele i plany inwestycyjne – jak je określać?

Również Biedronka otwarta jest dłużej. Ponad 40 sklepów w całej Polsce będzie działać całodobowo, a około 650 z nich otwarta będzie do 23:30.

dp57iq5

Dłuższe godziny otwarcia są odpowiedziami sklepów na coraz większą dzienną liczbę zakażonych Koronawirusem. Oprócz tego, w sklepach od czwartku obowiązują "godziny dla seniorów" między 10:00, a 12:00. Część sklepów przygotowała w tym czasie rabaty dla emerytów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dp57iq5

Podziel się opinią

Share
dp57iq5
dp57iq5