Trwa ładowanie...
d1ugj2b

Nowe kanały w telewizji naziemnej. To prezent na Święta Bożego Narodzenia

TVP Rozrywka i TVP Sport HD to kanały, które pojawiły się w sobotę w bezpłatnej ofercie cyfrowej telewizji naziemnej. Można je oglądać od 22 grudnia na MUX-8.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
telewizja
telewizja (flickr.com)
d1ugj2b

Wszystko to dzięki umowie, którą Telewizja Polska i Emitel podpisały kilka dni temu. Prezes TVP Jacek Kurski wraz z Andrzejem Kozłowskim z Emitel podczas konferencji obiecali, że nowe kanały w ofercie pojawią się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Od 22 grudnia można je już oglądać - na każdym telewizorze, który przystosowany jest do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.

Po wielu miesiącach negocjacji Telewizja Polska zdecydowała się skorzystać z oferty Emitela i umieści na tzw. ósmym multipleksie swoje kanały. Od blisko dwóch na tym samym multipleksie można oglądać telewizję Wirtualnej Polski. Nie wiesz, jak skorzystać z tej możliwości? Tutaj podpowiadamy krok po kroku, jak uruchomić MUX-8 u siebie w domu.

Jak podkreśla Andrzej Kozłowski, MUX-8 jest rozwiązaniem bardzo nowoczesnym. Dlaczego? Wszystko ze względu na możliwości. Oprócz tradycyjnych kanałów, po podłączeniu telewizora do internetu, możliwe będzie oglądanie w kanałach wirtualnych dodatkowych treści związanych np. z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, pogodą.

d1ugj2b

Obecnie w Polsce działają 4 ogólnopolskie multipleksy, dzięki którym widzowie mogą wybierać najlepszą dla siebie ofertę 29 kanałów. Ponad 1/3 wszystkich gospodarstw w Polsce korzysta wyłącznie z oferty naziemnej telewizji cyfrowej. Blisko 6 milionów gospodarstw posiada w swoich domach naziemną telewizję cyfrową, a ponad 4,5 miliona stanowią gospodarstwa, w których jest dostępna wyłącznie oferta naziemnych programów. Multipleks 8 został uruchomiony przez Emitel w 2016 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ugj2b

Podziel się opinią

Share
d1ugj2b
d1ugj2b