Trwa ładowanie...
dc68ppx

Nowość w paczkomatach. InPost wprowadza funkcję multiskrytek

Zamawiasz kilka paczek, które do paczkomatu trafiają tego samego dnia? W tej sytuacji kurier umieści je w multiskrytce. Pomysł jest testowany w części maszyn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
InPost testuje nowa usługę
InPost testuje nowa usługę (GETTY, Fot: NurPhoto)
dc68ppx

InPost testuje rozwiązanie, które spodoba się tym, którzy dużo kupują i w rezultacie często muszą spacerować do paczkomatów. To multiskrytki, które umożliwią włożenie kilku paczek od różnych nadawców. Warunek jest jeden: paczki muszą dotrzeć do paczkomatu w tym samym czasie i zmieścić się w jednej skrytce.

Doręczenia paczek nie są wstrzymywane, by złożyć wszystkie w multiskrytce. Jeśli klient zamówi kilka przesyłek u różnych dostawców, a tylko dwie przyjdą w jednym dniu, to zostaną umieszczone w multiskrytce, a trzecia w kolejnej skrytce.

dc68ppx

Jeśli jednak uda się zapełnić multiskrytkę, klient otrzyma jeden kod odbioru.

Obejrzyj: Odmrażanie gospodarki. "Czekanie spędza nam sen z powiek"

- Wprowadzamy nową funkcjonalność, która pozwala usprawnić i skrócić cały proces odbierania przesyłek. Dzięki nowemu i całkowicie bezpłatnemu rozwiązaniu nasi klienci nie będą tracić swojego cennego czasu – mogą odebrać swoje paczki za jednym razem, bez konieczności otwierania każdej skrytki z osobna – powiedział cytowany przez serwis Ratio Zet Rafał Brzoska, prezes InPost.

dc68ppx

Rozwiązanie ma być powszechnie dostępne w połowie maja, ale już teraz opcja multiskrytki jest już dostępna w wybranych maszynach InPost.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dc68ppx

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

dc68ppx

Podziel się opinią

Share
dc68ppx
dc68ppx