Trwa ładowanie...
d3etsx1
28-01-2016 07:37

NWZ Exalo Drilling powołało do zarządu Longinę Ruszczyk-Czajor i Piotra Gliniaka

Warszawa, 28.01.2016 (ISBnews) - Akcjonariusze spółki Exalo Drilling powołali do zarządu Longinę Ruszczyk-Czajor oraz Piotra Gliniaka na członków zarządu, podało PGNiG.

d3etsx1
d3etsx1

"Nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki Exalo Drilling podjęło uchwały o zmianach w zarządzie spółki. Do zarządu spółki powołani zostali: Longina Ruszczyk-Czajor na członka zarządu oraz Piotr Gliniak na członka zarządu" - czytamy w komunikacie.

Exalo Drilling to jedna z największych firm wiertniczo-serwisowych na rynku wierceń lądowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Powstała jako spółka celowa pod firmą PGNiG Poszukiwania S.A., która następnie połączyła się z pięcioma spółkami działającymi w sektorze poszukiwawczo-wydobywczym w ramach Grupy PGNiG.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą.

(ISBnews)

d3etsx1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3etsx1