Trwa ładowanie...
d2cupns

OEX złożył do UOKiK wniosek ws. przejęcia spółki ArchiDoc

Warszawa, 14.11.2016 (ISBnews) - OEX złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad spółką ArchiDoc z siedzibą w Chorzowie, podał Urząd.

Share
d2cupns

Wniosek wpłynął 8 listopada, sprawa jest w toku.

"Koncentracja polega na przejęciu przez OEX SA z siedzibą w Warszawie kontroli nad ArchiDoc SA z siedzibą w Chorzowie" - czytamy w informacji.

Spółka OEX SA zamierza nabyć 100% akcji spółki ArchiDoc. Spółka ArchiDoc działa głównie na rynku archiwizacji i skanowania dokumentów. Grupa OEX specjalizuje się w świadczeniu nowoczesnych usług dla biznesu w trzech głównych segmentach: e-biznes, wsparcie sprzedaży oraz zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej. Spółki z Grupy OEX oferują usługi IT wspierające sprzedaż oraz obsługę e-commerce: od stworzenia projektu e-sklepu, przez dostarczenie niezbędnej technologii, obsługę marketingową, magazynowanie i wysyłkę towaru do klientów aż po obsługę posprzedażną. Częścią tej działalności jest zarządzanie centrum logistycznym zlokalizowanym w okolicach Warszawy, podano także.

W skład grupy OEX wchodzą spółki zależne, między innymi: Tell Sp. z o.o., Europhone Sp. z o.o., Divante Sp. z o.o. oraz Cursor SA.

"Celem transakcji jest poszerzenie zakresu usług outsourcingowych świadczonych przez spółki z grupy OEX poprzez włączenie do grupy podmiotu świadczącego, usługi outsourcingowe" - czytamy także.

(ISBnews)

d2cupns

Podziel się opinią

Share
d2cupns
d2cupns