Trwa ładowanie...
d3gs95u

Oferta Compu za 21,2 mln zł najkorzystniejsza w przetargu CRZL

08.05. Warszawa (PAP) - Oferta Compu za 21,2 mln zł brutto została wybrana jako najkorzystniejsza w drugiej części przetargu na przeprowadzenie szkoleń pracowników JOPiLS z obsługi...

d3gs95u
d3gs95u

08.05. Warszawa (PAP) - Oferta Compu za 21,2 mln zł brutto została wybrana jako najkorzystniejsza w drugiej części przetargu na przeprowadzenie szkoleń pracowników JOPiLS z obsługi aplikacji dziedzinowych SI POMOST - podało Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich (CRZL).

Oferta Compu była jedyną w II części postępowania. Oferta giełdowej spółki została wybrana jako najkorzystniejsza w tym przetargu po raz drugi. Po raz pierwszy uznano ją za najkorzystniejszą w lutym, ale w marcu unieważniono wybór najkorzystniejszej oferty i odrzucono ofertę Compu. Ponowny wybór oferty Compu był możliwy w wyniku pozytywnego dla spółki wyroku KIO.

POMOST to system informatyczny, który wspomaga działalność Pomocy Społecznej w realizacji ustawowych zadań. System gromadzi i przetwarza informacje o działaniach podejmowanych na wszystkich poziomach organizacyjnych w celu właściwego planowania i realizacji polityki społecznej państwa.(PAP)

gsu/ osz/

d3gs95u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gs95u