Trwa ładowanie...
d4cxasg
d4cxasg

PCC Exol chce zrefinansować zobowiązania finansowe

Warszawa, 22.07.2014 (ISBnews) ? PCC Exol planuje zwołanie nadzwyczajnego walnego, które będzie decydować o refinasowaniu zadłużenia - m.in. na częściową spłatę  pożyczki właścicielskiej z PCC SE,  poinformowała spółka. 
Share
d4cxasg

"Rada nadzorcza spółki wyraziła zgodę na zawarcie następujących transakcji z Bankiem Ochrony Środowiska S.A.: 1. zawarcie umów kredytowych do kwoty 102 200 000 zł w celu zrefinansowania zadłużeń kredytowych zaciągniętych w Banku PKO BP S.A., 2. zaciągnięcie nowego zobowiązania kredytowego w wysokości 40 000 000 zł celem częściowej spłat pożyczki właścicielskiej z PCC SE" - czytamy w komunikacie.
W związku z powyższym zarząd spółki podejmie kroki zmierzające do zwołania nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, niezbędnego do sfinalizowania powyższych działań, podano także.

PCC Exol jest największym producentem środków powierzchniowo czynnych (surfaktantów) w Polsce i regionie Europy S?rodkowo-Wschodniej. W swojej ofercie Grupa PCC Exol posiada około 160 produktów i 300 formulacji wykorzystywanych w różnorodnych gałęziach przemysłu. PCC Exol jest jedynym producentem surfaktantów anionowych i niejonowych w Polsce. Od sierpnia 2012 r. akcje spółki są notowane na rynku podstawowym warszawskiej giełdy.

(ISBnews)

d4cxasg

Podziel się opinią

Share
d4cxasg
d4cxasg