Trwa ładowanie...
d4uvwe1
d4uvwe1

PHN może zaoferować obligacje na przełomie lutego i marca przyszłego roku

Warszawa, 17.11.2014 (ISBnews) - Polski Holding Nieruchomości (PHN) może zaoferować obligacje z programu o wartości kilkuset mln zł na przełomie lutego i marca przyszłego roku, poinformował agencję ISBnews członek zarządu ds. finansowych Włodzimierz Stasiak.
Share
d4uvwe1

"Pracujemy nad przygotowaniem programu emisji obligacji o wartości nawet do kilkuset milionów złotych, mamy już rozeznanie rynku, rozmawiamy z kilkoma bankami. Luty-marzec przyszłego roku to prawdopodobnie jest ten moment, kiedy można się spodziewać wyjścia na rynek po ten rodzaj finansowania. Tak oceniamy to my i banki, z którymi rozmawiamy" - powiedział Stasiak w rozmowie z ISBnews.

We wrześniu prezes holdingu Artur Lebiedziński informował ISBnews, że PHN analizuje przeprowadzenie programu emisji obligacji na kilkaset milionów złotych. Celem potencjalnego programu emisji obligacji byłoby m.in. finansowanie najbliższych stołecznych projektów holdingu jak Intraco 2, Wilanowska, czy Bartycka.

Polski Holding Nieruchomości jest spółką holdingową. Do spółek grupy należą m.in. Warszawski Holding Nieruchomości, Intraco, Budexpo, Dalmor, Agroman i Wrocławskie Centrum Prasowe. PHN zadebiutował na warszawskiej giełdzie w lutym 2013 r.

Tomasz Chaberko

(ISBnews)

d4uvwe1

Podziel się opinią

Share
d4uvwe1
d4uvwe1