Trwa ładowanie...
d32td6t
d32td6t

PHN SPV 4 ma umowę j-v z Parzniew Partners B.V dot. budowy parku magazynowego

Warszawa, 10.12.2014 (ISBnews ) - Spółka zależna Polskiego Holdingu Nieruchomości - PHN SPV 4 podpisała z Parzniew Partners B.V.  umowę joint venture, która określa zasady i warunki realizacji wspólnego przedsięwzięcia - budowy nowoczesnego parku magazynowego Parzniew Logistic Hub, poinformował PHN.
Share
d32td6t

?Zarząd spółki Polski Holding Nieruchomości S.A. informuje, że w dniu 9 grudnia 2014 r. spółka zależna od emitenta - PHN SPV 4 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zakończyła negocjacje w sprawie realizacji projektu Parzniew Logistic Hub ze spółką Parzniew Partners B.V. z siedzibą w Amsterdamie" - czytamy w komunikacie.

PHN podał, że wynegocjowana umowa joint venture określa zasady i warunki współpracy oraz rolę partnerów w realizacji wspólnego przedsięwzięcia polegającego na wybudowaniu nowoczesnego parku magazynowego.

?Projekt realizowany będzie w czterech fazach o łącznej powierzchni ok. 95.000 m2. Projekt realizowany będzie na terenie gminy Brwinów, w okolicy Pruszkowa, w pobliżu najważniejszych węzłów autostradowych (A2) aglomeracji warszawskiej - Konotopa i Pruszków, zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego" - czytamy także.
Umowa joint venture zostanie podpisana po uzyskaniu przez obie strony właściwych zgód korporacyjnych.

d32td6t

?Planowany projekt Parzniew Logistic Hub jest kolejnym istotnym krokiem we wdrożeniu strategii emitenta, która zakłada realizację projektów logistycznych we współpracy z wysokiej klasy partnerami" - czytamy także.

Parzniew Partners to spółka celowa powołana do realizacji projektu Parzniew Logistic Hub, należąca do spółek deweloperskich będących liderami na międzynarodowym rynku logistycznym: Menard Doswell & Co. oraz Hillwood Europe.

Polski Holding Nieruchomości jest spółką holdingową. Do spółek grupy należą m.in. Warszawski Holding Nieruchomości, Intraco, Budexpo, Dalmor, Agroman i Wrocławskie Centrum Prasowe. PHN zadebiutował na warszawskiej giełdzie w lutym 2013 r.

(ISBnews)

d32td6t

Podziel się opinią

Share
d32td6t
d32td6t