Trwa ładowanie...

Pierwsza wygrana w nowej grze Lotto. Szczęśliwiec zgarnie 2 mln zł

Pierwsza wygrana w Super Szansie - nowej grze Lotto. Gracz z Tomaszowa Lubelskiego zgarnie 2 mln zł.

Share
Pierwsza wygrana w nowej grze Lotto. Szczęśliwiec zgarnie 2 mln zł
Źródło: WP.PL, Fot: Materiał prasowy
d22u9lk

Pierwsza wygrana Super Szansie, nowej grze Lotto, w piątkowym losowaniu. Gracz z Tomaszowa Lubelskiego zgarnie 2 mln zł.

Z informacji Totalizatora Sportowego wynika, że nowy milioner odwiedził punkt Lotto przy ul. Traugutta 1 w Tomaszowie Lubelskim. Grając w Ekstra Pensję zdecydował się aktywować znajdujący się na kuponie siedmiocyfrowy numer Super Szansy.Zdecydowanie opłacało mu się wydać 2 złote, gdyż wieczorem wylosowano ten właśnie numer (0728279), który okazał się być wart 2 mln złotych.

d22u9lk

To pierwsza tak wysoka wygrana w Super Szansie oraz najwyższa wygrana odnotowana w Tomaszowie Lubelskim.

Na czym polega nowa gra?

Super Szansa to numer składający się z siedmiu cyfr, który pojawia się na kuponach wszystkich gier, z wyjątkiem Keno. Aby zagrać w Super Szansę, należy zaznaczyć odpowiednią opcję na blankiecie lub w momencie zakupu poinformować o chęci gry sprzedawcę. Jeden zakład kosztuje 2 złote. Super Szansa ma 7 stopni wygranych – od 2 zł za trafienie ostatniej cyfry w numerze, do 2 mln zł za trafienie wszystkich siedmiu cyfr.

Losowania nowej gry odbywają się dwa razy dziennie. Przez cztery dni obecności gry na rynku, padła już jedna wygrana w wysokości 2 mln zł i dwie po 100 tys. zł.

d22u9lk

Podziel się opinią

Share
d22u9lk
d22u9lk