Trwa ładowanie...

Pierwsze efekty współpracy medialnych gigantów

Dwóch największych graczy w swoich branżach rozpoczęło współpracę. Platforma telewizji satelitarnej "n" oraz Grupa TP będą wzajemnie oferować swoim klientom produkty partnera. To wynik zawartej dwa miesiące temu dziesięcioletniej umowy. Od dziś ruszyła sprzedaż telewizji "n" w salonach Orange i TP.

Share
Pierwsze efekty współpracy medialnych gigantów
Źródło: Jupiterimages
d495f7s

W salonie Orange przy Placu Konstytucji w Warszawie spotkali się prezesi obu spółek, by oficjalnie odsłonić pierwsze logo "n" w witrynie salonu Orange. Na towarzyszącej wydarzeniu konferencji zdradzili szczegóły współpracy i najbliższe plany poszerzania oferty.

Jak poinformował Markus Tellenbach, prezes Grupy TVN, sprzedaż mobilnego dostępu do internetu Orange Free w salonach "n" rozpocznie się na początku przyszłego roku. Prezes Grupy TP Maciej Witucki zapowiedział także, że prócz sprzedaży dekoderów partnera zamierza wprowadzić jego ofertę programową do swojej bazy pakietów IPTV.

d495f7s

- Start sprzedaży Telewizji na Kartę w salonach TP i Orange, a także dystrybucja przez telewizję "n" mobilnego internetu Orange Free to pierwszy krok, który wypełnia treścią naszą umowę z Grupą TVN - powiedział podczas konferencji prasowej Maciej Witucki, prezes Grupy TP. - To przedsmak naszych kolejnych wspólnych ofert, nad którymi już pracujemy. Chcemy, by nasi klienci mieli dostęp do najlepszych treści programowych, a współpraca z Grupą TVN, solidnym i doświadczonym partnerem, pomoże nam w realizacji naszej strategii - dodał.

Zdaniem prezesa Grupy TP, współpraca obu firm pozwoli na stworzenie ciekawszych ofert dla klientów oraz pozwoli na jednoczesne optymalizowanie kosztów.
- "N" jest najbardziej innowacyjną platformą płatnej telewizji w Polsce, co zostało niedawno potwierdzone poprzez wprowadzenie pierwszego serwisu 3D. W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o 10 kolejnych kanałów HD i na dzień dzisiejszy oferujemy 20 kanałów HD, co czyni naszą ofertę najciekawszą na rynku. Wierzę, że nasza wspólna oferta zyska uznanie i sympatię naszych klientów - powiedział Markus Tellenbach, prezes Grupy TVN.

W ramach początkowej współpracy obie spółki zaoferowały promocję dla klientów, którzy zakupią Telewizję na Kartę HD w salonie TP i Orange. Klient, który zakupi w grudniu dostęp do usługi, zyska dwa miesiące pełnej oferty bez opłat. Jeśli aktywujemy usługę w styczniu, to w prezencie otrzymamy jeden dodatkowy miesiąc za darmo.

Ciekawostką jest, że w ramach współpracy, użytkownicy neostrady zyskają bezpłatny dostęp do usługi "TV na życzenie" przez 7 dni od daty emisji wybranych programów kanału TVN. Docelowo oferta ma zostać poszerzona o inne kanały Grupy TVN.

d495f7s

Podziel się opinią

Share
d495f7s
d495f7s