Trwa ładowanie...
dulsecl

PKP Cargo powołało Raimondo Egginka do rady nadzorczej

Warszawa, 13.04.2014 (ISBnews) - Nadzwyczajne walne zgromadzenie PKP Cargo powołało Raimondo Egginka do składu rady nadzorczej, podała spółka.

Share
dulsecl

Raimondo Eggink od 2002 r. prowadzi samodzielnie działalność konsultingową i szkoleniową na rzecz podmiotów działającym na rynku finansowym. Jednocześnie zasiada w radach nadzorczych następujących spółek publicznych i prywatnych: Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja (od 2009 r.), AmRest Holding SE (od 2010 r.), Lubelski Węgiel "Bogdanka" (od 2012 r.), Perła - Browary Lubelskie (2004-2005 oraz od 2008 r.), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów (od 2015 r.) i Suwary (od 2015 r.), podano również.

W przeszłości był członkiem rad nadzorczych spółek: Stomil-Olsztyn, Giełda Papierów Wartościowych, Wilbo, Mostostal Płock, Swarzędz Meble, PKN Orlen, Kofola, Zachodni Fundusz Inwestycyjny NFI, Firma Oponiarska Dębica i Netia.

PKP Cargo jest największym towarowym przewoźnikiem kolejowym w Polsce, z udziałem w rynku na poziomie 49% w ujęciu masy i 57% w ujęciu pracy przewozowej. Pod względem przewiezionej masy udział Grupy PKP Cargo rósł przez siedem miesięcy z rzędu, od czerwca do grudnia 2014 roku, a pod względem pracy przewozowej przez cztery miesiące, od września do końca 2014 roku.

(ISBnews)

dulsecl

Podziel się opinią

Share
dulsecl
dulsecl