Trwa ładowanie...
d1qclfa
d1qclfa

PKP sprzedały działkę w Warszawie za ok. 40 mln zł

Warszawa, 27.11.2015 (ISBnews) - Polskie Koleje Państwowe S.A. (PKP) sprzedały nieruchomość przy ul. Kiejstuta w Warszawie za ponad 40 mln zł, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1qclfa

"Podpisany akt notarialny dotyczył gruntu o powierzchni ponad 11 ha. Sprzedana nieruchomość wyróżnia się dogodną lokalizacją oraz świetnym skomunikowaniem. Dodatkową zaletę stanowi spora powierzchnia działki, która daje nabywcy duże możliwości przyszłego zagospodarowania" - czytamy w komunikacie.

Nowy właściciel nabył prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z prawem własności znajdującej się tam zabudowy, podano również.

Jak dodaje PKP, sprzedaż nieruchomości przy ul. Kiejstuta to już trzynasta transakcja zrealizowana od początku roku na terenie Warszawy. Podpisane akty notarialne opiewają w sumie na kwotę 51,85 mln zł.

PKP S.A. to właściciel i zarządca jednej z największych baz nieruchomości w kraju. Spółka zarządza ok. 2,2 tys. dworców oraz ponad 100 tys. działek nieruchomościowych, z których ok. 10% ma potencjał komercyjny i jest przeznaczona na sprzedaż.

(ISBnews)

d1qclfa

Podziel się opinią

Share
d1qclfa
d1qclfa