Trwa ładowanie...
d1gzn8k

Polimex pozyskał gwarancje na budowę bloków w Opolu

24.01. Warszawa (PAP) - Polimex Projekt Opole, spółka zależna Polimeksu-Mostostalu, podpisała z PKO BP umowę o udzielenie gwarancji do kontraktów na budowę bloków energetycznych nr...

Share
d1gzn8k

24.01. Warszawa (PAP) - Polimex Projekt Opole, spółka zależna Polimeksu-Mostostalu, podpisała z PKO BP umowę o udzielenie gwarancji do kontraktów na budowę bloków energetycznych nr 5 i 6 w PGE Elektrowni Opole - podał Polimex w komunikacie.

PKO BP udzieli na zlecenie Polimex Projekt Opole gwarancji bankowej zwrotu zaliczki na kwotę 199,16 mln zł z terminem ważności do dnia 15 maja 2019 r. oraz gwarancji bankowej należytego wykonania na kwotę 199,16 mln zł z terminem ważności do dnia 30 sierpnia 2018 r., których beneficjentem będzie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami do 25 stycznia Polimex powinien dostarczyć gwarancje zwrotu zaliczki i gwarancję należytego wykonania do projektu budowy bloków w Elektrowni Opole.

Wiceprezes spółki Arkadiusz Kropidłowski informował wcześniej PAP, że nie spodziewa się zagrożenia dla dostarczenia w odpowiednim terminie niezbędnych gwarancji dla projektu budowy bloków w Opolu.(PAP)

gsu/ osz/

d1gzn8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gzn8k