Trwa ładowanie...

Polska gmina miała dość nudnych reklam. Przygotowała wyjątkową produkcję

Legendy o Wielkiej Stopie słyszał chyba każdy. Mało kto wie jednak, że można się na nią natknąć w gminie Susz. Przedstawiciele samorządu tłumaczą, że promując się chcieli wyjść poza schemat.

Polska gmina miała dość nudnych reklam. Przygotowała wyjątkową produkcjęŹródło: YouTube, fot: screen
d2r46tz
d2r46tz

Rodzina wypoczywająca nad wodą nagle zrywa się przerażona krzykiem włochatego stwora. Wędkarz jadący leśną drogą musi gwałtownie hamować, bo coś stanęło mu na drodze. To elementy scenariusza promującego gminę Susz. Wszystko utrzymane jest w stylistyce przypominającej popularnie programy paradokumentalne w stylu "Ukrytej prawdy" i "Dlaczego ja".

- Internet pełen jest filmów promujących miasta i regiony. Wszystkie wyglądają podobnie – tłumaczy mediom Marcin Mądry z referatu Promocji i Spraw Społecznych Gminy Susz. – Postanowiliśmy stworzyć coś przewrotnego i zabawnego. Wyjść poza schemat. Wciągnąć widzów w filmową zabawę i jednocześnie ciekawie opowiedzieć im o niezwykłych walorach przyrodniczych naszej gminy. Twórcy filmu przedstawiają relacje świadków, a nawet ujęcia, na których zarejestrowano fikcyjne stworzenie.

Efekt końcowy możecie zobaczyć w serwisie YouTube:

Paliwa tanieją na wakacje. Zobacz dokąd i za ile dojedziesz.

d2r46tz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r46tz