Trwa ładowanie...
dei2t6m

PolskiBus.com z nowymi dwupiętrowymi autokarami i cateringiem

PolskiBus.com - przewoźnik istniejący na polskim rynku od 11 miesięcy, który zasłynął sprzedażą biletów już za złotówkę, wprowadza 20 nowych autokarów dwupiętrowych i bezpłatny serwis cateringowy. Z usług firmy skorzystało jak dotąd 700 tys. pasażerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PolskiBus.com z nowymi dwupiętrowymi autokarami i cateringiem
(mat. prasowe)
dei2t6m

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w PolskiBus.com zaprezentował nowe, dwupiętrowe autokary. To pierwsze w Polsce autokary dwupoziomowe kursujące na trasach międzymiastowych. Do dyspozycji pasażerów będzie aż 20 takich maszyn. Każda z nich mierzy 14,1 metra długości, a miejsc siedzących dla pasażerów jest aż 89. Autokary wyposażone zostały w uchylne, skórzane fotele. Podobnie jak wszystkich autokarach tej firmy, pasażerowie będą mogli bezpłatnie skorzystać z Wi-Fi, gniazdka elektrycznego, klimatyzacji czy toalety.
- Widzę, że nasi pasażerowie pokochali dogodne godziny w rozkładach jazdy, atrakcyjne ceny i beztroską podróż, którą oferuje im PolskiBus.com. Uwielbiają oni także bezpłatny dostęp do Wi-Fi i gniazdek elektrycznych, który pozwala na odpoczynek lub pracę w trakcie podróży - mówi Sir Brian Souter, prezes zarządu PolskiBus.com.

Jak zapewnia przedstawicielel firmy nowoczesne autokary przystosowane są do przewozu osób niepełnosprawnych. Wyposażone są także w ekologiczne silniki, które zapewniają niską emisję dwutlenku węgla. Sir Brian Souter, prezes zarządu PolskiBus.com zdradził, że autokar spala w trasie zaledwie 2 litry paliwa w przeliczeniu na jednego pasażera. Czas podróży z Warszawy do Gdańska to tylko 5 godzin i 45 minut. Łącznie kursuje aż 15 autobusów dziennie z obu tych miast.

Kolejną nowością, jaką firma wprowadziła do swojej oferty jest bezpłatny serwis cateringowy. Podrużujący autokarami linii P1 na trasie Warszawa-Gdańsk otrzymają ciepłe lub zimne napoje, a także przekąski m.in. locy i ciastka. Nowa usługa pojawi się w ofercie już 27 kwietnia. Niestety, na początku tylko na wybranych kursach pomiędzy Warszawą i Gdańskiem. Właściciel zapewnił jednak, że w kolejnych tygodniach catering obejmie wszystkie kursy na tej trasie.
- Wprowadzamy do floty nowoczesne autokary dwupoziomowe i bezpłatny serwis cateringowy z myślą o naszych pasażerach. Chcemy nieustannie podnosić jakość naszych usług - zachwala prezes PolskiBus.com.

dei2t6m

PolskiBus.com oferuje tanie przewozy autokarowe na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. Warto wspomnieć, że nie ma tutaj żadnego haczyka, ponieważ przewoźnik nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, np. za przewożony bagaż.

Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w czerwcu 2011 roku. Do tej pory aż 700 tys. osób skorzystało z jej usług. Jak zdradzają przedstawiciele firmy w ostatnich miesiącach udało się osiągnąć liczbę 100 tys. przewiezionych klientów miesięcznie. Z Warszawskiej bazy PolskiBus.com codziennie wyrusza na polskie i zagraniczne trasy 42 autokary.

dei2t6m

Podziel się opinią

Share
dei2t6m
dei2t6m