Trwa ładowanie...
dhfwilg

Polskie Jadło rozmawia z inwestorem zainteresowanym wsparciem spółki

03.10. Warszawa (PAP) - Polskie Jadło otrzymało pismo od przedstawiciela inwestora zagranicznego potwierdzające zainteresowanie wejściem kapitałowym i wsparciem w ten sposób...

dhfwilg
dhfwilg

03.10. Warszawa (PAP) - Polskie Jadło otrzymało pismo od przedstawiciela inwestora zagranicznego potwierdzające zainteresowanie wejściem kapitałowym i wsparciem w ten sposób działań spółki. Rozmowy mają wstępny charakter i zarząd nie jest w stanie określić prawdopodobieństwa sfinalizowania negocjowanej oferty - podało Polskie Jadło w komunikacie.

"Zarząd Spółki Polskie Jadło informuje, że przeprowadził wstępne rozmowy z przedstawicielem inwestora zagranicznego w sprawie nawiązania współpracy finansowej, a co za tym idzie ewentualnego pozyskania środków umożliwiających dalsze funkcjonowanie i rozwój spółki" - podała spółka w komunikacie.

"Ponadto zarząd spółki informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał pismo w tej sprawie potwierdzające zainteresowanie wejściem kapitałowym i wsparciem w ten sposób działań zarządu i spółki Polskie Jadło" - dodano.

Spółka podała, że w czwartek zaplanowana jest następna tura rozmów.

dhfwilg

"O wynikach tych negocjacji zarząd informować będzie na bieżąco. Na dzień dzisiejszy ze względu na wstępny charakter prowadzonych rozmów zarząd spółki Polskie Jadło nie jest w stanie określić stopnia prawdopodobieństwa sfinalizowania negocjowanej oferty" - napisano.

Zarząd Polskie Jadło 28 września złożył do Sądu Rejonowego w Krakowie wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu. (PAP)

gsu/ jtt/

dhfwilg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhfwilg