Trwa ładowanie...
promocja

Ponad 210 000 chętnych do biegu po elektronikę w Media Markt

Do konkursu "Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt" zgłosiło się ponad 210 000 osób gotowych do wyścigu z czasem. Stawką jest wymarzony sprzęt elektroniczny, który będzie można wziąć do domu za darmo.
Share
Ponad 210 000 chętnych do biegu po elektronikę w Media Markt
Źródło: AFP, Fot: Patrik Stollarz
d48brmo

Konkurs "Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w Media Markt" wzbudził ogromne zainteresowanie. Do północy 17 lutego do Media Markt wpłynęło ponad 210 000 zgłoszeń.

- Odpowiedzi na konkursowe pytanie "Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?" wskazywały, że najbardziej pożądanym sprzętem są nowe technologie: iPady, notebooki, aparaty cyfrowe, konsole do gier czy telewizory. Bardzo rzadko wymieniane były sprzęty duże, trudne do przeniesienia, np. chłodziarki czy pralki - powiedziała Wioletta Batóg, rzecznik prasowy sieci.

Już we wtorek rano dowiemy się, kto 20 lutego będzie mógł w 150 sekund sprawdzić swoją szybkość, siłę i umiejętność strategicznego myślenia.

d48brmo

Bieg finalisty zostanie zorganizowany bezpośrednio po zamknięciu marketu. Wszystkie produkty w sklepie mają być udostępnione finaliście - w tym również te w gablotach. Kto, jaki towar i za jaką sumę zdoła w regulaminowym czasie samodzielnie przynieść na linię mety wyznaczoną w sklepie - o tym będziemy was informować.

W Hiszpanii zwycięzca podobnego biegu w ciągu wyznaczonych 120 sekund (w Polsce jest 150 sekund) stał się właścicielem sprzętu o wartości 28 144 euro.

d48brmo

Podziel się opinią

Share
d48brmo
d48brmo