Trwa ładowanie...
d31idvf

Potwierdzają się informację o nowym gangu z Portugalii. Słodziaki w miejsce Świeżaków

Sieć dyskontów wprowadza nową promocję lojalnościową. Od 27 sierpnia będzie można zbierać naklejki za zakupy na Słodziaki. - Jesteśmy pewni, że podbiją serca klientów - mówią przedstawiciele Biedronki. Akcja ma się różnić jednak od tej ze Świeżakami. Będą specjalne piosenki, a nawet aplikacja do robienia selfie ze Słodziakami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Gang" będzie stanowić sześć maskotek
"Gang" będzie stanowić sześć maskotek (JMP, Fot: JMP)
d31idvf

O tym, że Gang Słodziaków zastąpi popularne Świeżaki, już pisaliśmy. Teraz firma Jeronimo Martins Polska oficjalnie potwierdza: do sklepów Biedronka zawitają Słodziaki.

Sieć ujawniła już, jak będą nazywały się maskotki - będzie lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia. Poza maskotkami będzie też książka o przygodach bohaterów nowej kampanii Biedronki.

- Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie. Mamy nadzieję, że Słodziaki okażą się prawdziwą inspiracją w niejednym domu – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

d31idvf

Świeżaki w Biedronce. Dlaczego Polacy tak kochają promocje i hasło "za darmo"? Zobacz wideo:

Słodziaki w Biedronce. Naklejki można zbierać do 18 listopada

Biedronka ruszy z nową promocją już 27 sierpnia. Kto będzie mógł odebrać maskotkę? - Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać po zebraniu 60 naklejek, a 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za 19,99 zł. 15 zebranych naklejek pozwoli natomiast odebrać książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Można będzie jednak ją i nabyć w regularnej cenie, czyli 9,99 zł - czytamy w komunikacie Biedronki. A czy Słodziaka będzie można kupić bez naklejek? Tak, ale trzeba się przygotować na wydatek ok. 50 zł.

d31idvf

Za co będzie dostaławo się naklejki? Sieć postanowiła szczegółowo wyjaśnić to w komunikacie.

I tak 1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w 40 zł. Zbieranie punktów może być szybsze dzięki dodatkowym punktom za zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową „Moja Biedronka”, kupowanie warzyw i owoców oraz produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł. Wszystko to będzie premiowane przez sieć jednym dodatkowym punktem.

Słodziaki to nie wszystko. Będzie aplikacja, piosenki i selfie z gangiem

Biedronka zapewnia, że będą też i inne atrakcje. w której dostępne będą gry dla dzieci z elementami edukacyjnymi. Za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej każdy będzie też mógł zrobić sobie selfie z członkami gangu. Dodatkowo akcji towarzyszyć będą specjalnie przygotowane „słodziakowe piosenki” - czytamy w komunikacie.

d31idvf

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d31idvf

Podziel się opinią

Share
d31idvf
d31idvf