Trwa ładowanie...

Prace serwisowe w 7 bankach

Aż siedem banków zaplanowało prace serwisowe na ten weekend. Masz tam konto? Sprawdź, mogą być trudności.

Share
Przerwy techniczne w siedmiu bankach
Przerwy techniczne w siedmiu bankachŹródło: money.pl, fot: Rafał Parczewski
drjjlia

Przerwy techniczne w siedmiu bankach. Pekao SA, mBank, Bank Pocztowy, Envelo Bank, Idea Bank oraz Alior Bank, a tym samym T-Mobile Usługi Bankowe - klienci tych banków muszą liczyć się z trudnościami.

Alior Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe kończą współpracę, jednak w weekend zafundują swoim klientom przerwę techniczną.

drjjlia

Jak czytamy w komunikacie - prace serwisowe potrwają od piątku od godz. 23:30 do soboty do godz. 10:00. Przez ten czas nie będzie możliwości logowania się do bankowości internetowej. Wypłaty z bankomatu i płatności kartą powinny przebiegać bez problemu. Klienci Alior Banku o 10:45 w sobotę zgłaszali jednak, że nadal mieli problemy z logowaniem.

Obejrzyj: Zarobki w sanepidzie? 2,5 do 7 tys. zł

Prace serwisowe prowadzi także mBank. Panel eMakler będzie niedostępny od godz. 8:00 w piątek do godz. 20:00 w niedzielę.

Z kolei Bank Pocztowy i Envelo Bank wyłącza infolinię. Będzie niedostępna od godz. 22:00 w piątek do godz. 17:00 w niedzielę.

drjjlia

Przerwa techniczna także w Banku Pekao SA. Prace serwisowe potrwają – jak czytamy w komunikacie – od godz. 6:00 do godz. 22:00 w sobotę. W tym czasie klienci będą mieli znacznie ograniczony dostęp do serwisu Pekao24Makler.

Do tego Idea Bank zaplanował przerwę techniczną, podzieloną na dwa etapy. Od 22:00 w piątek do 6:00 w sobotę nie była dostępna aplikacja mobilna oraz serwis Idea Cloud.

Z kolei od 22:00 w sobotę do 6:00 w niedzielę potrwa przerwa techniczna, która uniemożliwi dostęp do usług serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
drjjlia

Podziel się opinią

Share
drjjlia
drjjlia