Trwa ładowanie...

Promocje za oceny. Media Expert ma ofertę dla piątkowiczów, a zoo w Łodzi dla tych, którym nie poszło

Koniec roku szkolnego okazał się być dobrym powodem do obniżek cen w popularnej sieci marketów i w łódzkim ogrodzie zoologicznym. Zarówno Media Expert, jak i zoo w Łodzi powiązały promocje z ocenami uczniów na świadectwach. Podeszły do tego jednak w zupełnie odmienny sposób.

Zoo w Łodzi oferuje bilety za jeden lub dwa złote dla tych, którzy są na bakier z biologią. W ogrodzie można podziwiać m.in. zażywające kąpieli słonie indyjskie Zoo w Łodzi oferuje bilety za jeden lub dwa złote dla tych, którzy są na bakier z biologią. W ogrodzie można podziwiać m.in. zażywające kąpieli słonie indyjskie Źródło: East News, fot: Alexey Vitvitsky
d1shoek
d1shoek

24 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego. Po odebraniu świadectw uczniowie w końcu mogą rozpocząć upragnione wakacje i oddać się zasłużonemu odpoczynkowi. W pierwszy weekend pozaszkolnej wolności mogą też liczyć na promocje w sieci sklepów Media Expert i w łódzkim zoo.

Promocje za dobre oceny

Ta pierwsza od 24 do 27 czerwca daje rabaty za dobre oceny. Zasada jest prosta: przy jednorazowych zakupach za co najmniej 250 zł sklep przydziela pięć złotych upustu za każdą piątkę na świadectwie z 2022 roku i sześć złotych za każdą szóstkę. Za dobre zachowanie można liczyć na kolejne pięć złotych rabatu, a za wzorowe - sześć złotych. Przy udzielaniu rabatu bierze pod uwagę tylko jedno świadectwo, nie można więc skrzyknąć się z kolegami i zwielokrotnić promocji.

Do rabatu upoważniony jest uczeń lub jego rodzic lub opiekun prawny. Zniżkę (maksymalnie 20 zł) można dostać także za ocenę lub oceny opisowe na świadectwie dla dzieci z klas I-III, jeśli uczeń zdał do następnej klasy.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Nadchodzi urlopowa rewolucja. Ale diabeł tkwi w szczegółach

Osoby niepełnoletnie, a więc większość uczniów, mogą brać udział w promocji i pokazać swoje świadectwo, ale musi się to odbywać za pośrednictwem ich przedstawiciela ustawowego (jeśli uczestnik ma mniej niż 13 lat) albo za zgodą ich przedstawiciela ustawowego (jeśli uczestnik skończył 13 lat) - tłumaczy sieć marketów.

d1shoek

Z promocji można skorzystać zarówno robiąc zakupy stacjonarne, jak i przez internet, ale z odbiorem w sklepie. W obu przypadkach świadectwo trzeba pokazać przy kasie.

Bilet za półdarmo dla opornych

Odmienne podejście do rabatów przyjęło łódzkie zoo, które od końca kwietnia może pochwalić się nową atrakcją - orientarium. W nowym pawilonie powstał między innymi długi na 26 metrów podwodny tunel, który pozwala wygodnie podziwiać ryby, w budynku można też oglądać słonie indyjskie czy orangutany.

Zoo w Łodzi postanowiło dać zniżkę - i to nie byle jaką - tym uczniom, którzy są na bakier z biologią. Każdy, kto na koniec roku ma z tego przedmiotu ocenę niedostateczną, może kupić bilet do zoo za złotówkę. Z kolei ci, którzy dostali na świadectwie dwóję z biologii, wejdą do ogrodu zoologicznego za dwa złote. Promocja obowiązuje w dniach 24-26 czerwca.

d1shoek

Jak tłumaczą przedstawiciele placówki, ma to pomóc uczniom w polubieniu biologii. - Chcemy zachęcić i zainspirować młodzież do nauki. - Mamy do tego doskonałe warunki. W naszym ogrodzie zwiedzający mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat poszczególnych gatunków zwierząt, w sposób bardzo przystępny. Stawiamy na naukę poprzez zabawę, dlatego wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy w tym roku szkolnym nie zapałali miłością do biologii, zapraszamy do nas – zachęca Paulina Klimas-Stasiak, rzecznik prasowy Orientarium Zoo Łódź.

Zoo w Łodzi jest czynne codziennie od godziny 9 do 19. Kasy działają godzinę krócej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1shoek
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1shoek