Trwa ładowanie...

Prostytutka mogła zdradzić tajemnice rządu

„Długonoga Paulina”, urzędniczka z Kancelarii Premiera, która mogła prowadzić podwójne życie i świadczyć erotyczne usługi, miała dostęp do tajnych informacji!

Prostytutka mogła zdradzić tajemnice rząduŹródło: © william87 - Fotolia.com
d14vtqo
d14vtqo

„Długonoga Paulina”, urzędniczka z Kancelarii Premiera, która mogła prowadzić podwójne życie i świadczyć erotyczne usługi, miała dostęp do tajnych informacji! Co ciekawe, nigdy nie odebrano jej certyfikatu dostępu do państwowych tajemnic.

Afera urzędniczki–prostytutki jest bardzo tajemnicza. Kobieta, pracująca jako sekretarka w Kancelarii Premiera miała świadczyć po godzinach seksualne usługi jako „Agata”, „Aga”, „Paulina” lub „Długonoga Paulina”. Na trop jej podwójnego życia wpadło Biuro Ochrony Rządu.

– Została przesunięta na inne, mniej ważne stanowisko, ale ani nie straciła pracy, ani, co najdziwniejsze, nigdy nie odebrano jej certyfikatu dostępu do informacji niejawnych. Dlaczego Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego tego nie zrobiła, nie wiadomo – mówi nam osoba znająca kulisy sprawy.

Dla oficerów z wydziału X – „kontrwywiadu” BOR – którzy rozpracowywali urzędniczkę, było jasne, że stanowi ona zagrożenie dla państwa. – Miała dostęp do wielu niejawnych informacji i korespondencji. Poza tym, jak ustalono, miała problemy psychiatryczne, więc certyfikat powinien jest zostać natychmiast odebrany – mówi nam jeden z oficerów BOR. Dlaczego tak się nie stało? Nie wiadomo, cała dokumentacja sprawy kobieta została objęta klauzulą tajności.

MA

d14vtqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14vtqo