Trwa ładowanie...
dlzpoxt

Przegląd informacji ze spółek

Dom Development przydzielił inwestorom 10 320 akcji serii U i 1 000 akcji serii V o łącznej wartości nominalnej 463 564,80 zł, podała spółka. 
Share
dlzpoxt

LC Corp sprzedał 461 mieszkań w I kw. 2016 roku wobec 480 rok wcześniej, podała spółka.

Zarząd Enter Air zarekomenduje akcjonariuszom wypłatę dywidendy wysokości 3,51 mln zł, co daje 0,20 zł na akcję z zysku za 2015 r., podała spółka.

Strategia biznesowa grupy kapitałowej Grupy Lotos S.A. na lata 2016-2020 jest obecnie w stadium ostatecznego opracowania. Projekt nowej strategii Grupy Lotos zakłada kontynuację budowy wartości dla akcjonariuszy poprzez dynamiczny rozwój podstawowych obszarów działalności koncernu oraz powrót do polityki wypłaty dywidendy, poinformowała Grupa w oświadczeniu przekazanym agencji ISBnews.

dlzpoxt

Szacunkowy poziom długu netto grupy Marvipol wyniósł 45,94 mln zł na koniec marca br., w tym 90,75 mln zł w segmencie deweloperskim oraz minus 44,81 mln zł w segmencie motoryzacyjnym wobec 98,66 mln zł na koniec grudnia ub. r., w tym 94,83 mln zł w segmencie deweloperskim i 3,82 mln zł w segmencie motoryzacyjnym, podał Marvipol.

Akcjonariusze Uniwheels zdecydują podczas walnego zgromadzenia zwołanego na 19 maja o przeznaczeniu 20,46 mln euro na dywidendę, co dałoby wypłatę w wysokości 1,65 euro na akcję, podała spółka.

Dom Development wprowadził do sprzedaży 50 lokali w III etapie Osiedla Pod Różami przy ul. Włodarzewskiej w warszawskiej dzielnicy Ochota, podała spółka. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na IV kw. 2017 r.

CI Games planuje "krótką i bardzo intensywną" kampanię marketingową gry "Snajper Ghost Warrior 3" (SGW3). Tytuł będzie bardzo wyeksponowany na targach Gamescom, poinformował prezes Marek Tymiński.

dlzpoxt

Murapol zawarł z klientami 701 umów sprzedaży mieszkań od początku roku do końca marca, czyli o 21% więcej r/r. To najlepszy I kwartał dewelopera w historii, podała spółka.

Archicom rozpoczął przekazania 126 mieszkań na osiedlu Ogrody Hallera we Wrocławiu, poinformowała spółka.

Minister infrastruktury i budownictwa powołał nowy zarząd Polskich Kolei Państwowych S.A. (PKP) z Mirosławem Pawłowskim - dotychczasowym pełniącym obowiązki prezesa - na czele, podało Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa (MIB).

Zarząd Newagu będzie rekomendował akcjonariuszom wypłatę dywidendy wysokości 45 mln zł, co daje wypłatę w wysokości 1 zł na akcję, podała spółka. Na kwotę dywidendy składa się zysk netto wysokości 27,02 mln zł wypracowany w 2015 r. oraz 17,98 mln zł z kapitału zapasowego.

dlzpoxt

PCC Rokita wyemituje 250 000 obligacji serii DA o wartości nominalnej 100,00 zł każda i łącznej wartości nominalnej 25 mln zł w ramach IV programu emisji obligacji, podała spółka.

Zarząd Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) złożył wniosek do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) o podjęcie niezbędnych czynności prawnych wobec Hawe S.A., w związku z nierzetelnym wypełnianiem obowiązków informacyjnych przez spółkę giełdową, podała Agencja.

Miraculum zawarło umowę pięcioletniego kredytu inwestycyjnego z Bankiem Zachodnim WBK na kwotę 12 mln zł z przeznaczeniem na finansowanie wcześniejszego wykupu obligacji serii Z5 o nominale 10 mln zł oraz obligacji serii BB o nominale 1,1 mln zł wraz z kosztami wcześniejszego wykupu, podała spółka.

Biurowiec Atrium 2 realizowany przez Skanska Property Poland przy rondzie ONZ w Warszawie, uzyskał pozwolenie na użytkowanie, poinformowała spółka. Obecnie w obiekcie realizowane są prace aranżacyjne na powierzchniach najmu, podano także.

dlzpoxt

Grupa Lotos planuje otwarcie w 2016 r. kilkunastu restauracji sieci Subway na swoich stacjach paliw, podała spółka.

InPost Finanse poszerza ofertę produktów finansowych oraz okołofinansowych - w tym celu nawiązał nowe partnerstwa z przedsiębiorstwami z różnych branż, poinformował prezes InPostu Sebastian Anioł. Na kwiecień zapowiedział uruchomienie dystrybucji poprzez stronę internetową.

Fachowcy.pl Ventures pozyskał 80 nowych umów abonamentowych w marcu oraz łącznie 224 nowych klientów w I kwartale. W efekcie ma łącznie 1257 klientów, podała spółka.

Lek przeciwmiażdżycowy 1-MNA jest bezpieczny i dobrze tolerowany przez pacjentów, wynika z raportu podsumowującego II fazę badań, poinformowała Pharmena, powołując się na raport podsumowujący badania. Dzięki otrzymanym wynikom spółka będzie się mogła starać o ochronę patentową w nowych obszarach, podano także.

dlzpoxt

Walne zgromadzenie akcjonariuszy Inter RAO Lietuva zdecyduje 29 kwietnia o przeznaczeniu 16,1 mln euro na dywidendę, wynika z projektów WZ.

Groclin podpisał list intencyjny z koncernem General Motors (GM) ws. produkcji seryjnej poszyć foteli samochodowych do wybranych modeli Opla Insignia w ekskluzywnej wersji skórzanej. Wartość sprzedaży szacowana jest na ok. 50 mln zł, podała spółka.

Remedis wyemitował obligacje serii FM1 o łącznej wartości 1,15 mln zł, podała spółka. Celem emisji obligacji jest finansowanie transakcji z podmiotami leczniczymi.

Medort wyemitował 21 tys. kuponowych, zabezpieczonych obligacji serii C o łącznej wartości nominalnej 21 mln zł, podała spółka.

dlzpoxt

Murapol odnotował 66,83 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2015 r. wobec 51,96 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla Spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych wydał postanowienie w przedmiocie zabezpieczenia majątku Kerdos Group poprzez ustanowienie w stosunku do niego tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie PMR Restrukturyzacje, podała spółka.

Rada nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn powołała na prezesa Mateusza Gramza. Funkcje wiceprezesów objęli Adam Gąsiorowski i Sławomir Brzeziński, podała spółka.

(ISBnews)

dlzpoxt

Podziel się opinią

Share
dlzpoxt
dlzpoxt