Trwa ładowanie...
dy7oz2m
dy7oz2m
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PSG: trzyletnia gwarancja zatrudnienia, nie będzie zwolnienia 1300 osób

Trzyletnia gwarancja zatrudnienia, która pozwoli na uniknięcie zwolnienia 1300 osób - to założenia nowej strategii Polskiej Spółki Gazownictwa przedstawionej w piątek w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dy7oz2m

Jak mówił prezes PSG Jarosław Wróbel, na lata 2016-18 zarząd przeznaczył dla pracowników zatrudniającej 10,5 tys. osób spółki system motywacyjny o łącznej wartości ok. 150 mln zł.

Wróbel podkreślił, że nowa strategia pozwoliła na uniknięcie zaproponowanej przez poprzednie władze spółki redukcji zatrudnienia o ok. 1300 pracowników. Przypomniał, że obowiązująca do piątku strategia PSG zakładała redukcję kosztów spółki o ok. 180 mln zł.

Nowa strategia zakłada też, że skumulowana EBITDA do 2020 r. wyniesie prawie 16 mld zł - dodał.

EBITDA (z ang. Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation and Amortization) to zysk operacyjny przedsiębiorstwa przed potrąceniem odsetek, podatków i amortyzacji.

PSG to największa spółka wchodząca w skład grupy PGNiG.

dy7oz2m

Podziel się opinią

Share

dy7oz2m

dy7oz2m