Trwa ładowanie...
dnuo9s3
08-11-2016 13:53

PZU Zdrowie otworzyło nową placówkę medyczną w Katowicach

Warszawa, 08.11.2016 (ISBnews) -  PZU Zdrowie otworzyło pierwszą placówkę medyczną sygnowaną znakiem PZU Zdrowie. Przychodnia mieści się w centrum Katowic w nowoczesnym budynku Altus, podało PZU.

Share
dnuo9s3

"Placówka w Katowicach będzie jednostką wyznaczającą nowe standardy jakości obsługi pacjenta. Aranżując wnętrza chcieliśmy, aby były one nowoczesne i spełniające wszelkie normy, ale zarazem nie pozbawione ciepła i przyjaznej atmosfery. Zaprojektowaliśmy przestrzeń koncentrując się na potrzebach i szacunku do naszych pacjentów, a także naszego personelu medycznego" - powiedział prezes PZU Zdrowie Paweł Kacprzyk, cytowany w komunikacie.

Pierwsza przychodnia PZU Zdrowie z jednej strony umożliwia przeprowadzenie kompleksowych badań medycyny pracy, m.in. w wysokospecjalistycznej pracowni do wykonywania psychotestów, z drugiej - zapewnia dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu i licznych specjalistów: alergologa, endokrynologa, ginekologa, kardiologa, laryngologa, neurologa, okulisty i urologa. Dodatkowo, na miejscu można wykonać USG oraz badania laboratoryjne, podano także.

Placówka będzie obsługiwać zarówno pacjentów komercyjnych, jak i ubezpieczonych w państwowym systemie zdrowotnym, na podstawie kontraktów zawartych z NFZ.

"Jak pokazały badania, klienci utożsamiają brand PZU z gwarancją jakości, poczucia bezpieczeństwa i profesjonalizmem. Chcemy, aby przychodząc do naszych placówek pacjent doświadczał tych wartości " - podkreślił Kacprzyk.

dnuo9s3

Grupa PZU realizuje strategię do 2020 roku, która zakłada m.in. wzrost przychodów PZU Zdrowie z 260 mln zł w 2015 roku do 1 mld zł w 2020 roku. PZU będzie kontynuować plany akwizycji dotyczące zakupu placówek o stabilnej rentowności i generujących efekty synergii (założenia dotyczące wydatków akwizycyjnych to 330 mln zł do 2020 roku), zaś rosnąca skala biznesu ma mieć odzwierciedlenie w systematycznej poprawie rentowności PZU Zdrowie (marża EBITDA w 2020 roku ma sięgnąć co najmniej 12%).

W ramach Grupy PZU spółka PZU Zdrowie SA jest odpowiedzialna za realizację usług medycznych na rzecz klientów ubezpieczeniowych, abonamentowych, indywidualnych i obsługiwanych w ramach NFZ. Jednocześnie nieustannie poszerza sieć placówek medycznych - partnerskich i własnych, których na chwilę obecną jest w całej Polsce ponad 1700.

(ISBnews)

dnuo9s3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnuo9s3
dnuo9s3