Trwa ładowanie...
d3zn3jl

Rafako, Budimex i konsorcjum z PBG zaproszone do składania ofert na budowę spalarni

07.12. Warszawa (PAP) - Wśród pięciu wykonawców, którzy zostali zaproszeni do składania ofert na budowę zakładu unieszkodliwiania odpadów komunalnych w Białymstoku jest Rafako,...

Share
d3zn3jl

07.12. Warszawa (PAP) - Wśród pięciu wykonawców, którzy zostali zaproszeni do składania ofert na budowę zakładu unieszkodliwiania odpadów komunalnych w Białymstoku jest Rafako, konsorcjum: Budimex, Keppel Seohers N.V. i Cespa Compania Espanola de Servicios Publicos Auxiliares oraz konsorcjum CNIM, PBG i PBG Energia - poinformował zamawiający.

Do złożenia ofert zostało zaproszone także: konsorcjum Astaldi i TM.E. S.p.A. Termomeccanica Ecologia oraz Posco Engineering & Construction Co. Ltd.

Wcześniej wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na budowę spalarni złożyło 12-tu oferentów. Wśród nich było m.in. konsorcjum Polimeksu-Mostostalu oraz Mostostal Warszawa.

Przetarg realizowany jest według procedury ograniczonej. Wartość zamówienia szacowana jest na około 482,4 mln zł. Spalarnia ma powstać do końca 2015 r.(PAP)

gsu/ osz/

d3zn3jl

Podziel się opinią

Share
d3zn3jl
d3zn3jl