Trwa ładowanie...
d3wdrxo

Regus chce uruchomić ponad 100 nowych centrów biznesowych w Polsce w 3 lata

Warszawa, 26.10.2015 (ISBnews) - Regus chce uruchomić ponad 100 nowych centrów biznesowych w Polsce w ciągu trzech lat, poinformował dyrektor zarządzający Regus Paweł Ornatek. Firma bierze pod uwagę zarówno powierzchnie w centrach miast, jak i na peryferiach, a także galerie handlowe i "lokalizacje na poziomie ulic".

Share
d3wdrxo

"W ciągu najbliższych trzech lat planujemy uruchomić ponad 100 nowych centrów biznesowych w Polsce, zarówno w głównych aglomeracjach, jak i w mniejszych miastach. Już w przyszłym roku myślimy o kilkudziesięciu nowych lokalizacjach, zarówno w Warszawie, jak i innych miastach w Polsce. Chcemy rozwinąć nasze portfolio o powierzchnie biurowe i coworkingowe różnej wielkości, w zróżnicowanym standardzie i lokalizacji, aby zdywersyfikować ofertę firmy i dotrzeć do większego grona klientów. W głównych aglomeracjach bierzemy pod uwagę zarówno powierzchnie w centrum miast, jak i na peryferiach. Interesują nas też galerie handlowe i lokalizacje na poziomie ulic" - powiedział Ornatek, cytowany w komunikacie.

JLL pełni rolę doradcy Regus przy poszukiwaniu lokalizacji pod nowe biura i odpowiada za analizę rynku, identyfikację najlepszych opcji i negocjowanie umów najmu w zgodzie z głównymi wytycznymi strategii rozwoju firmy.

"Ambitny plan rozwoju przedstawiony przez Regus to bardzo ciekawe wyzwanie biznesowe. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie JLL na rynku biurowym w Polsce pozwoli na sprawną realizację założeń w krótkim terminie i przyczyni się do sukcesu strategii ekspansji założonej przez Regus" - dodał konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL, kierujący projektem w Polsce Jarosław Kwiecień, cytowany w komunikacie.

Regus jest wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej. Firma wynajmuje sale konferencyjne, powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe itp.. Regus dysponuje obecnie 2 300 lokalizacjami w 850 miastach na całym świecie.

(ISBnews)

d3wdrxo

Podziel się opinią

Share
d3wdrxo
d3wdrxo