Robinson Europe planuje emisję obligacji do wartości 4 mln zł

Warszawa, 11.09.2014 (ISBnews) - Robinson Europe podjął uchwałę w sprawie emisji do 4 tys. obligacji serii A o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 4 mln zł, podała spółka. Środki uzyskane z emisji zostaną przeznaczone na rozwój linii biznesowych wędkarstwo i sport oraz rozwój dystrybucji poprzez własną sieć sklepów.

?Przedmiotowe obligacje oprocentowane będą według zmiennej stopy procentowej, zależnej od stawki WIBOR 3M plus marża. (?) Emisja obligacji dojdzie do skutku, jeżeli objętych zostanie co najmniej 1.000 sztuk obligacji (próg emisji). Obligacje będą przedmiotem ubiegania się o wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku Catalyst" - czytamy w komunikacie.

Głównym przedmiotem działalności Robinson Europe jest sprzedaż sprzętu wędkarskiego. Spółka jest notowana na NewConnect od połowy 2011 roku.

(ISBnews)

Źródło artykułu:ISBnews

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)