Trwa ładowanie...
daf4ai3
16-12-2016 11:43

Rockcastle kupiło Galerię Warmińską w Olsztynie za 150 mln euro

Warszawa, 16.12.2016 (ISBnews) - Rockcastle Global Real Estate sfinalizowało zakup Galerii Warmińskiej w Olsztynie za 150 mln euro, poinformowała firma JLL doradzająca sprzedającemu w transakcji. Sprzedający to Galeria Warmińska sp. z o.o. sp. k. - założyciel i zarządca centrum od otwarcia obiektu we wrześniu 2014 r. 

Share
daf4ai3

"Galeria Warmińska w Olsztynie jest pierwszym centrum handlowym w północno-wschodniej Polsce w portfelu Rockcastle. Dzięki swojej dominującej pozycji w województwie warmińsko-mazurskim, ciągle rosnącej odwiedzalności, a także regularnemu wzrostowi wartości sprzedawanych towarów i usług działających w galerii najemców, mamy poważne argumenty, by oczekiwać ponadprzeciętnego wzrostu dochodu generowanemu przez to centrum" - powiedział CEO Rockcastle Spiro Noussis, cytowany w komunikacie.

Galeria Warmińska to centrum handlowo-rozrywkowe o całkowitej powierzchni najmu 42 711 m2, wynajęte w 100%. Oferta handlowa obejmuje 150 sklepów i oferuje 1 200 miejsc parkingowych, podano także.

W procesie zakupu Rockcastle był wspierany przez doradców z Hogan Lovells, Savills, Arcadis oraz PwC, natomiast sprzedającemu doradzały zespoły Greenberg Traurig LLP, JLL oraz KPMG.

(ISBnews)

daf4ai3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daf4ai3
daf4ai3