ycipk-3y7kqb
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pracownicy

Rynek pracy w Polsce. Ożywienie szansą dla młodych

Dobra sytuacja na rynku pracy sprawia, że pracodawcy, szczególnie w pewnych branżach, zaczynają mieć problem ze znalezieniem odpowiednich kandydatów do pracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rynek pracy w Polsce. Ożywienie szansą dla młodych
(Fot: Unsplash/CC0 Public Domain/pixabay)
ycipk-3y7kqb

Panujące ożywienie na rynku pracy jest szansą na szybsze znalezienie pracy przez młodych - wynika z raportu przygotowanego przez portal branżowy Pracuj.pl

Jak piszą autorzy raportu dobra sytuacja na rynku pracy sprawia, że pracodawcy, szczególnie w pewnych branżach, zaczynają mieć problem ze znalezieniem odpowiednich kandydatów do pracy.

"Dlatego chętnie zwracają się w kierunku najmłodszych uczestników rynku pracy, czyli przedstawicieli pokolenia Z. Tylko w marcu na portalu Pracuj.pl pracodawcy opublikowali ponad 1000 ofert praktyk i staży oraz ponad 2000 ofert dla asystentów" - piszą autorzy raportu.

ycipk-3y7kqb

Jak dodają tacy pracownicy poszukują pracy głównie przez internet, ale liczy się dla nich nie tylko możliwość znalezienia interesującej oferty pracy lecz także łatwość selekcji ofert.

Zarabiaj teraz na opcjach binarnych! Sprawdź tutaj! >>

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3y7kqb

ycipk-3y7kqb
ycipk-3y7kqb