Trwa ładowanie...
d3d5udj

Sieć KFC połączyła pączka i... kurczaka. Rusza testowa sprzedaż

Donuty to od wielu dekad ulubiony przysmak wielu Amerykanów. Teraz znana sieć KFC dodaje do tych pączków... swoje kurczaki. Sprzedaż testowa ruszyła na razie w kilku lokalizacjach i niewykluczone, że niebawem nowy produkt trafi do standardowego menu KFC.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeśli testy będą pomyślne, nowe danie może trafić do standardowego menu KFC
Jeśli testy będą pomyślne, nowe danie może trafić do standardowego menu KFC (KFC, Fot: KFC USA)
d3d5udj

Donaty to okrągłe wyroby cukiernicze, które są wyjątkowo popularne w całych Stanach Zjednoczonych. Przypominają one polskie pączki, choć mają charakterystyczną dziurę w środku i zazwyczaj są pozbawione nadzienia.

Sieć KFC postanowiła nieco urozmaicić ten klasyczny amerykański przysmak. 16 września firma rozpoczęła testową sprzedaż donuta z... kurczakiem. Takie danie kosztuje w zależności od wersji 5,49 lub 5,99 dol. - czyli od 21 do 23 zł.

Ketchupy smakowe - hit czy profanacja?

Czytaj też: Odwiedziłam 10 budek z kebabem. W 9 punktach nie chcieli nawet powiedzieć, co kryje się w mięsie

d3d5udj

Na razie rusza sprzedaż "testowa" w trzech miastach w USA - Norfolk i Richmond w stanie Wirginia oraz w Pittsburgh w Pensylwanii. Co ciekawe, póki co pączka z kurczakiem nie można dostać w Kentucky, czyli ojczystym stanie KFC.

Amerykańska firma mówi na razie, że testy będą "ograniczone czasowo" - nie wiadomo jednak kiedy się skończą. Jeśli jednak pójdą po myśli KFC, to mogą trafić do szerokiej sprzedaży. Nad Wisłą jest obecnie już ponad 250 lokali KFC. Na całym świecie działa tym czasem ponad 22 tys. restauracji sieci.

Czytaj też: Drożeją hot dogi w Ikea. "Mandaty też powinny"

d3d5udj

Podziel się opinią

Share

d3d5udj

d3d5udj