Trwa ładowanie...
d41bfdf

Skanska rozpoczyna budowę biurowca Axis w Krakowie

Warszawa, 25.11.2014 (ISBnews) - Skanska Property Poland rozpoczyna budowę biurowca Axis w Krakowie, który zaoferuje ok. 20 tys. m2 powierzchni. Zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kw. 2016 r., podała spółka.

Share
d41bfdf

"Kraków jest dla nas naturalnym miejscem prowadzenia biznesu. Jego potencjał obserwowaliśmy budując tu nasz pierwszy projekt, budynek Kapelanka 42, który w bardzo szybkim tempie znalazł zarówno najemców jak i pierwszych nabywców. Nowa inwestycja - Axis, odpowiada na rosnące zapotrzebowanie inwestorów na wysokiej klasy przestrzeń biurową, w której będą mogli rozwinąć nowe miejsca pracy" - powiedział dyrektor regionalny Mariusz Krzak, cytowany w komunikacie.

Budynek będzie miał osiem pięter plus parter oraz trzy kondygnacje podziemne, na których znajdą się wewnętrzne parkingi oraz pomieszczenia techniczne. Powstanie przy ulicy Przy Rondzie, nieopodal Ronda Mogilskiego.

Spółka przypomina, że Axis to drugi projekt Skanska Property Poland w Krakowie. Rozpoczęcie jego budowy zbiegło się z oficjalnym otwarciem pierwszego kompleksu biurowego - Kapelanka 42.

(ISBnews)

d41bfdf

Podziel się opinią

Share
d41bfdf
d41bfdf