Trwa ładowanie...
d4e7ryu

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- Spółka zależna Sfinksa podpisała umowę o współpracy ze spółkami, do których należą marki Meta Seta Galareta, Meta Disco oraz Funky Jim. Porozumienie określa warunki, na jakich Sfinks jest uprawniony nabyć te sieci, a wartość transakcji może wynieść od 5 mln zł do 8 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Share
d4e7ryu

- Krynicki Recykling podpisał umowę z Ardagh Glass na dostawę stłuczki szkła opakowaniowego w 2017 roku o wartości około 16 mln zł netto - poinformowała spółka w komunikacie.

- The Farm 51 chce pozyskać 5 mln zł w ramach publicznej oferty obligacji - poinformowała spółka w komunikacie prasowym. Spółka oferuje roczne obligacje serii J, o wartości nominalnej 1.000 zł każda, z oprocentowaniem stałym wynoszącym 8 proc. w skali roku, odsetki będą wypłacane kwartalnie.

- Oferta Torpolu, o wartości 149,7 mln zł brutto okazała się ofertą o najniższej cenie w przetargu PKP PLK, dotyczącym rewitalizacji linii kolejowej na odcinku Szczecinek - Runowo Pomorskie - podała spółka w komunikacie.

- Elektrotim zawiązał 1,95 mln zł rezerwy na kary umowne do umowy zawartej z Wojskowym Zarządem Infrastruktury - podała spółka w komunikacie. Zawiązanie rezerwy na kary umowne będzie miało bezpośredni wpływ na jednostkowy i skonsolidowany wynik finansowy za 2016 r.

d4e7ryu

- Sąd Najwyższy wydał wyrok w sprawie ustalenia wysokości korekty rocznej kosztów osieroconych za rok 2008 dla PGE GiEK o. Elektrociepłownia Lublin-Wrotków oraz za rok 2009 dla PGE GiEK o. Elektrociepłownia Rzeszów - podała PGE w komunikacie.

- Oferta konsorcjum Strabag/Krakowskie Zakłady Automatyki została wybrana przez PKP PLK w przetargu na modernizację odcinka linii kolejowej Kraków Główny Towarowy - Rudzice. Zaproponowało ono blisko 966,137 mln zł netto za realizację inwestycji.

- Z założeń programu motywacyjnego 11 bit studios na lata 2017-2019 wynika, że skumulowany zysk brutto grupy kapitałowej w najbliższych trzech latach powinien wynieść blisko 71,2 mln zł. Łączne przychody ze sprzedaży grupy w tym okresie mają sięgnąć 126,4 mln zł - podała spółka w komunikacie.

- Spółki zależne Ronson Europe podpisały warunkowe umowy kupna nieruchomości w Ursusie, gdzie może powstać docelowo ok. 1600 mieszkań - podał Ronson w komunikacie.

- Spółka MCI Capital zaprosiła do sprzedaży do 835 tys. swoich akcji, oferując 8,82 zł za papier - poinformował pośredniczący w transakcji Noble Securities.

================================ * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. ================================

d4e7ryu

Podziel się opinią

Share
d4e7ryu
d4e7ryu