Trwa ładowanie...
dd65g9m

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- Resort skarbu zgłosił projekt uchwały do porządku obrad ZWZ banku PKO BP w sprawie zmian statutu tej spółki - podało PKO BP w komunikacie.

Share
dd65g9m

- Votum prognozuje, że zysk netto grupy, przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej, wyniesie w 2015 roku 13,66 mln zł, a przychody 90,68 mln zł - podała spółka w piątkowym komunikacie.

- Akcjonariusze Śnieżki zdecydowali o wypłacie 39,1 mln zł dywidendy. Dywidenda na akcję wyniesie tym samym 3,1 zł - podała spółka w komunikacie. Zarząd Śnieżki rekomendował wcześniej wypłatę 2,5 zł dywidendy na akcję.

- Akcjonariusze Silvano Fashion Group zdecydują w sprawie wypłacenia 0,1 euro dywidendy na akcję z ubiegłorocznego zysku - podała spółka w projektach uchwał na WZ, zwołanego na 29 czerwca.

- WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi planują, że z zysku osiągniętego w 2014 roku dywidenda na akcję wyniesie 10 groszy - podała spółka w projektach uchwał na WZ, zwołanego na 30 czerwca.

- Komisja Nadzoru Finansowego skierowała do GPW żądanie zawieszenia obrotu akcjami spółek: Alterco, Cash Flow, Mewa, MSX Resources, PBO Anioła i Petrolinvest - podała KNF w komunikacie.

Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl.

dd65g9m

Podziel się opinią

Share
dd65g9m
dd65g9m