Trwa ładowanie...

Słodziaki już są w Biedronkach. Można je odbierać

Wielu dzieci i ich rodziców długo czekało na tę wiadomość. W środę słodziaki wróciły do Biedronek i można na nie wymieniać zebrane naklejki. Kolejna dostawa zaplanowana jest na czwartek. Ostatnie tygodnie upłynęły bowiem pod znakiem zasmuconych dzieci, dla których nie starczyło popularnych maskotek.

Share
Słodziaki już są w Biedronkach. Można je odbierać
Źródło: SPL/East News, Fot: SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News
d4mnij5

Deficyt lisa Lucka, zająca Zosi czy bobra Borysa smucił w ostatnich tygodniach wiele dzieci, które wraz z rodzicami wybrały się po odbiór wymarzonej maskotki. Zabawek po prostu zabrakło, ale Biedronka apelowała o cierpliwość.

- Akcja Gang Słodziaków cieszy się dużą popularnością. Do rąk naszych klientów trafiło już ponad 6 mln maskotek. W związku z tak dużym zainteresowaniem akcją zamówiliśmy dodatkowe pluszaki - mówi WP Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.

d4mnij5

Maskotki miały pojawić się ponownie w sklepach w ciągu "kilku tygodni". Okazuje się, że w niektórych sklepach pojawiły się już w środę.

- Ich pierwsza partia trafia na półki wybranych sklepów naszej sieci 28 i 29 listopada. W kolejnych tygodniach do naszych sklepów trafią kolejne dostawy pluszaków. Będą one dostępne do wyczerpania zapasów - mówi przedstawicielka Jeronimo Martins.

Pierwotnie promocja zakładała, że zabawki można będzie odbierać do 2 grudnia, czyli do najbliższej niedzieli. Biedronka jednak zapowiada, że termin ten zostanie wydłużony.

- Odbieranie maskotek będzie możliwe dłużej niż tylko do 2 grudnia, jak wstępnie planowaliśmy. Osoby zainteresowane odbiorem Słodziaka powinny zachować karty z naklejkami - mówi Justyna Rysiak.

d4mnij5

Gang Słodziaków pojawił się w Biedronkach pod koniec sierpnia. Zasady zbierania naklejek były jednak dość skomplikowane: 1 punkt w postaci naklejki można było dostać za każde wydane w 40 zł. Zbieranie punktów mogo być szybsze dzięki dodatkowym punktom za zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową "Moja Biedronka", kupowanie warzyw i owoców oraz produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł. Wszystko to było premiowane przez sieć jednym dodatkowym punktem.

Każdego ze słodziaków można otrzymać po zebraniu 60 naklejek, 30 naklejek uprawniało do jego zakupu za 19,99 zł. 15 zebranych naklejek pozwalało natomiast odebrać książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Jej cena bez naklejek to 9,99 zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4mnij5

Podziel się opinią

Share
d4mnij5
d4mnij5