Trwa ładowanie...
d10b7rp
d10b7rp

Spółka Netmediów ma zgodę UOKiK na przejęcie eTravel

Warszawa, 10.08.2016 (ISBnews) - eTravel - spółka zależna Netmedia - otrzymała zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na przejęciu 100% udziałów w spółce FlyAway Travel, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d10b7rp

"Pozytywna decyzja prezesa UOKiK jest jednym z warunków zawieszających zawartej umowy nabycia udziałów. Pozostałe warunki zawieszające, jak i badanie due diligence FlyAway są w trakcie realizacji" - czytamy w komunikacie.

FlyAway jest spółką z branży turystycznej, działającą głównie w obszarze sprzedaży biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych. Celem nabycia FlyAway przez eTravel jest konsolidacja rynku, przypomniano.

Pod koniec czerwca eTravel uzgodniła warunki nabycia spółki za ok. 14 mln zł.

d10b7rp

Netmedia działa w segmencie nowych technologii, specjalizuje się w e-commerce i nowatorskich systemach informatycznych. Podstawą działań jest internet. Działania Grupy skoncentrowane są na rynku usług turystycznych. Spółka angażuje się również w inne wzrostowe rynki takie jak: nieruchomości, inwestycje alternatywne, usługi lokalizacyjne i usługi finansowe. Spółka jest notowana na GPW od 2006 r.

(ISBnews)

d10b7rp

Podziel się opinią

Share
d10b7rp
d10b7rp