Trwa ładowanie...
d3op5fp

Stikeezy wracają do Lidla. Tym razem w kolekcji Star Wars. Będzie hit?

Wojna dyskontów o klienta przybiera na sile. Zwłaszcza przed świętami Bożego Narodzenia bitwa o portfele Polaków staje się jeszcze bardziej zacięta. Od 13 listopada Lidl za zakupy będzie rozdawał Stikeezy – zabawne, gumowe figurki, tym razem będą to postaci znane z kultowego filmu Georga Lucasa „Star Wars”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stikeezy wracają do Lidla. Tym razem w kolekcji Star Wars. Będzie hit?
(Lidl)
d3op5fp

Były kosmiczne stworki, były figurki owoców i warzyw, a także Smerfy. Czas na Lorda Vadera i Mistrza Yodę. Od poniedziałku, 14 listopada do Lidla wracają Stikeezy. Za zakupy powyżej 50 zł Lidl będzie rozdawał gumowe figurki postaci z filmu, który stał się legendą – „Star Wars”.Popularna w Polsce sieć sklepów w reklamie, która zapowiada akcję zapewnia, że chodzi o zachęcenie dzieci do zdrowego odżywania. Jeśli bowiem wśród wybranych w Lidlu produktów znajdzie się jakiś owoc lub warzywo, otrzymamy dodatkową figurkę.

Do zebrania jest 25 figurek, które można gromadzić w specjalnym albumie. Można go kupić w cenie 12,99 zł. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów i jest związana z promocją kolejnej odsłony „Star Wars. Ostatni Jedi” w kinach. Nowy film z kultowej serii wchodzi na ekrany 14 grudnia.

Zobacz także: Walki w dyskontach. Oto ulubiony sport Polaków

Największym konkurentem Lidla w Polsce jest Biedronka. To żadna tajemnica. Dyskonty od kilku lat ostro rywalizują o klientów. Każda nowa oferta jednego z tych sklepów spotyka się z natychmiastową reakcją tego drugiego. Widać to było doskonale, gdy Biedronka rozpoczęła akcję z rozdawaniem pluszaków za zakupy. Odpowiedzią na Świeżaki były Lidlaki. W niemieckim dyskoncie można było dostać identyczne zabawki co Świeżaki, w dodatku bez konieczności zbierania naklejek czy punktów. Wystarczyło zapłacić 9.90 zł.

d3op5fp

Podziel się opinią

Share
d3op5fp
d3op5fp