Trwa ładowanie...

Sylwester 2020. Szykuje się narodowe spożywanie sushi. Półki z produktami świecą pustkami

Tegoroczne imprezy sylwestrowe uświetnią dania z sushi. Tak wynika przynajmniej ze zdjęć nadesłanych przez czytelniczkę WP, na których widać, że półki z produktami do przygotowania sushi niemal całkowicie opustoszały. Z relacji klientki wynika, że w pozostałych alejkach gdańskiego hipermarketu braków nie widać.

Share
Sylwester 2020. Sushi na imprezę w Gdańsku nie znajdziesz.
Sylwester 2020. Sushi na imprezę w Gdańsku nie znajdziesz.Źródło: dziejesie.wp.pl
d35ve2x

"Szykuje się chyba narodowe spożywanie sushi. Tylko te półki są puste" - napisała do nas czytelniczka WP. Na potwierdzenie przysłała zdjęcia, na których widać, że asortyment składający się z produktów do przygotowania tego posiłku w gdańskim hipermarkecie Auchan jest mocno przerzedzony.

Puste półki z sushi. dziejesie.wp.pl
Źródło: dziejesie.wp.pl

Można zatem przypuścić, że sylwestrowe imprezy gdańszczan uświetnią potrawy z ryżu i surowych owoców morza. Polacy najwyraźniej będą w domu robić to tradycyjne japońskie danie.

d35ve2x

Z powodu pandemii SARS-CoV-2 tegoroczny sylwester będzie w tym roku wyjątkowo kameralny. W teorii też spędzimy go w zaciszu domowym, na kanapie przed telewizorem. Od kilku dni wiadomo, że imprez plenerowych nie ma, a domowe przyjęcia są ograniczone do pięciu osób.

To jednak nie zniechęca Polaków do wyprawienia imprezy, nawet jeśli miałaby być w okrojonym gronie. Potwierdzają to zdjęcia ze szczecińskiego dyskontu, które nadesłał nam nasz czytelnik.

Kolejki do kas liczą sobie nawet po kilkanaście osób, a w zapełnionych koszykach, oprócz żywności, znaleźć również możemy m.in. kojarzący się z sylwestrową zabawą szampan.

Sylwester w hotelu opłacony, co z pieniędzmi? Wiceminister: liczę na odpowiedzialność i dorosłość

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d35ve2x

Podziel się opinią

Share
d35ve2x
d35ve2x