Trwa ładowanie...
dtt3gjk

Szydło: proponujemy rozwój poprzez rodzinę (krótka9)

Proponujemy rozwój poprzez rodzinę, poprzez szerokie budowanie dla niej wsparcia, a także odbudowę polskiego przemysłu i tworzenie w Polsce warunków do inwestowania na warunkach, które będą dawały szansę przedsiębiorcom - powiedziała w czwartek premier Beata Szydło.

Share
dtt3gjk

"Proponujemy rozwój poprzez rodzinę, poprzez wspieranie rodzin, poprzez szerokie budowanie wsparcia dla polskich rodzin, odbudowy polskiego przemysłu, tworzenie w Polsce warunków do inwestowania na warunkach, które będą dawały szansę przedsiębiorcom, ale jednocześnie będą zwiększały polski rozwój" - podkreśliła premier na czwartkowej konferencji prasowej.

Przekonywała, że już widać efekty wdrażanych przez jej rząd reform i podejmowanych przez niego decyzji w tym roku, mimo że rada ministrów pracowała na budżecie przygotowanym jeszcze przez poprzedników.

"Myśmy wprowadzili do niego pewne zmiany, ale to był projekt budżetu poprzedniego rządu, a mimo to udało nam się w tak trudnych warunkach doprowadzić do tego, że są wyższe dochody podatkowe, że ten system podatkowy zaczyna przynosić efekty" - podkreślała.

Ponownie zapowiedziała, że zarówno program 500 plus, który - jak wskazała premier - kosztował w tym roku 17 mld zł, jak i inne zapowiedzi rządu będą realizowane. "Konsekwentnie będziemy ten plan realizowali w latach następnych, również w roku 2017" - zadeklarowała Beata Szydło.

dtt3gjk

Podziel się opinią

Share
dtt3gjk
dtt3gjk