Trwa ładowanie...
d4i7z7m

T-Mobile Polska przygotowuje proces 'transformacji', zakłada stabilne przychody

Warszawa, 05.11.2015 (ISBnews) - T-Mobile Polska przygotowuje się do procesu "transformacji" firmy, która obejmie m.in. procesy i portfolio produktowe. Spółka zakłada stabilne przychody w 2016 r., poinformował prezes Adam Sawicki.

Share
d4i7z7m

"Program transformacji obejmie wszystkie obszary, od kultury organizacyjnej, poprzez procesy, product portfolio i komunikację" - powiedział Sawicki podczas konferencji prasowej.

Dodał, że głównym motto programu jest "prostota".

Szczegółowe cele programu zostaną wyznaczone do końca 2015 r. i będą się wpisywać się w przyszłoroczny budżet T-Mobile Polska.

"Na tym etapie projekt budżetu zakłada stabilne przychody" - powiedział także prezes.

d4i7z7m

Przychody całkowite T-Mobile Polska wyniosły 1,638 mld zł w III kw. 2015 r. i były wyższe o 1,1% r/r oraz o 4,1% kw/kw).

Celem ogólnym jest uczynienie marki bardziej atrakcyjną dla klientów, co powinno zająć nie dłużej niż dwa lata.

Do końca roku T-Mobile planuje też dokonać przeglądu kart prepaid, aby zweryfikować poziom generowanego przez ten segment ARPU.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom, do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

(ISBnews)

d4i7z7m

Podziel się opinią

Share
d4i7z7m
d4i7z7m