Za zarządzanie OFE pobiorą do 15,5 mln złotych miesięcznie
Choć Kancelaria Premiera nie opublikowała jeszcze zmienionego projektu obniżek opłat w funduszach emerytalnych, wiemy już, że limit opłaty za zarządzanie aktywami OFE będzie niemal dwukrotnie wyższy, niż chciał tego resort pracy.