Energa zakłada min. 1,2 mld zł oszczędności w latach '10-'17 z restrukturyzacji zatrudnienia
18.11. Warszawa (PAP) - Grupa Energa zakłada, że w latach 2010-17 oszczędności wynikające z restrukturyzacji zatrudnienia wyniosą nie mniej niż 1,2 mld zł - poinformowała Energa w...