Policja rozbiła gang fałszywych komorników
Łódzcy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podających się za komorników. Wyłudzali oni pieniądze, oferując na fikcyjnych aukcjach internetowych m.in. samochody rzekomo zajęte dłużnikom. Grożą im kary do ośmiu lat więzienia.