Najgorsza powyborcza sesja giełdowa w historii USA
W środę, gdy opadły emocje związane z wyborami prezydenckimi w USA a inwestorzy skoncentrowali się na stanie amerykańskiej gospodarki, główne indeksy nowojorskiej giełdy odnotowały dramatyczne spadki. Agencja Reutera podkreśla, że była to najgorsza powyborcza sesja w historii USA.