Trwa ładowanie...

Tłusty czwartek. UberEATS z dostawą pączków

Pączki z dowozem do domu lub biura – to specjalna oferta twórców amerykańskiej aplikacji UberEATS przygotowana na tłusty czwartek. We współpracy z cukiernią A. Blikle kierowcy w Warszawie będą dowozić klientom zestawy pączków.

Tłusty czwartek. UberEATS z dostawą pączkówŹródło: Eastnews, fot: KAROL SEREWIS
d3p69ur
d3p69ur

Pączki z dowozem do domu lub biura – to specjalna oferta twórców amerykańskiej aplikacji UberEATS przygotowana z okazji tłustego czwartku. We współpracy z cukiernią A. Blikle kierowcy w Warszawie będą dowozić klientom zestawy pączków.

Pączki z różą, ze śliwką, z czarnym bzem, staropolskie lub mieszane – tak wygląda oferta cukierni A.Blikle i UberEATS przygotowana z okazji tłustego czwartku. Koszt? 34-35 zł za zestaw 10 pączków. Za kilogram minipączków w dostawie klient zapłaci 39 zł. Dodatkowo firma potrąca stałą opłatę 7,99 zł za rezerwację.

Zapisy na dostawy pączków ruszyły w poniedziałek. W aplikacji można zaplanować zamówienie, termin oraz godzinę ich dostawy. Zamówienia będą realizowane w czwartek, od godz. 8 do godz. 19. Firma zapewnia, że dzięki temu klienci nie będą musieli stać w długich kolejkach przed cukierniami.

d3p69ur

Dodatkowo firma poinformowała, że będzie realizowała zamówienia na pączki także z innych cukierni. Szczegóły mają zostać opublikowane wkrótce.Twórcy amerykańskiej aplikacji, uruchomili usługę zamawiania z dowozem 7 lutego 2017 roku. Z oferty póki co można skorzystać wyłącznie w Warszawie, w kilku dzielnicach najbliżej centrum. Stolica Polski jest pierwszym miastem w Europie Środkowo-Wschodniej i dziesiątym na naszym kontynencie, gdzie Uber postanowił wprowadzić zamawianie jedzenia na dowóz. Za pomocą aplikacji cały czas można śledzić status realizacji i trasę, którą przemierza kierowca. Zamówienie ogranicza się do wybrania restauracji i odpowiedniej pozycji z menu. Płatność jest dokonywana automatycznie z karty powiązanej z kontem użytkownika. Potrawy są dostarczane za pośrednictwem samochodów, skuterów lub rowerów. Czas dostawy to nawet 30 minut.

Usługa zamawiania z dowozem jest dostępna w stolicy od dwóch tygodni. Sprawdziliśmy pierwsze opinie użytkowników aplikacji. Od razu pojawiły się opinie zarówno zadowolonych, jak i rozczarowanych klientów.

Uber jest twórcą aplikacji mobilnej do kojarzenia pasażerów z kierowcami. Firma powstała w Stanach Zjednoczonych w 2009 roku. Od 2014 roku aplikacja dostępna jest w Polsce. Z przejazdów w kraju korzystają mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi czy Trójmiasta. Z kolei usługa UberEAST globalnie jest dostępna w ponad 60 miastach i 20 krajach na świecie.

d3p69ur
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p69ur