Trwa ładowanie...

To już koniec papierowych wydań "Uważam Rze", "Bloomberg Business Week Polska" i "Sukcesu"

O zakończeniu wydawania papierowych wersji tych miesięczników zadecydował wydawca - Grupa Gremi Media. Powodem jest strategia stawiająca na digitalizację.

Share
To już koniec papierowych wydań "Uważam Rze", "Bloomberg Business Week Polska" i "Sukcesu"
Źródło: Eastnews, fot: JAN BIELECKI
d25icwf

O zakończeniu wydawania papierowych wersji tych miesięczników zadecydował wydawca – Grupa Gremi Media. Powodem jest strategia stawiająca na digitalizację. Wyjątkiem będzie „Uważam Rze Historia”, które pozostanie w wersji papierowej. O sprawie poinformował Press.pl.

"Uważam Rze" ma być kontynuowane, ale jedynie w wersji cyfrowej. Decyzja dotycząca „Bloomberg Business Week Polska” zapadła w związku ze zmianą strategii cyfrowej amerykańskiej wersji tego magazynu. „Sukces” natomiast, jak informuje cytowane źródło, ma współpracować z serwisem internetowym Kariera.pl.

Bloomberg Business Week Polska” to krajowa edycja popularnego magazynu ekonomicznego. Jak można przeczytać na jego stronie internetowej, przeznaczony jest dla osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką biznesową, ekonomiczną oraz rynkiem.

d25icwf

Uważam Rze zaczął jako tygodnik o tematyce społeczno-politycznej. Do 2012 roku redaktorem naczelnym był Paweł Lisicki. Obecnie funkcję tę pełni Paweł Jabłoński.

"Sukces” jest pismem lifestylowym, które obecnie ma się skupić na tematyce rozwoju osobistego oraz rynku pracy.

W komunikacie prasowym prezes zarządu spółki Gremi Media - Dariusz Bąk informuje, że „Cyfryzacja tytułów jest dziś dominantą sukcesu wydawców, którzy dostosowując się do odbiorców, przenoszą się do internetu oraz na urządzenia mobilne. Robimy to od dawna. Jesteśmy grupą medialną z wiodącą prasą ekonomiczną i biznesową, która ma szeroko rozbudowaną ofertę profesjonalnych treści, oferowanych odbiorcy w formie elektronicznej każdego dnia".

d25icwf

Podziel się opinią

Share
d25icwf
d25icwf